نمایشگاه تور (نما تور) Exhibition  Tour
  بانک اطلاعات نمایشگاه ، تور و سفر  Exhibition & Tour

 
تقویم نمایشگاههای داخلی و خارجی
تور چین تابستان ۹۶
ویزا چین
 

چگونه در نمایشگاه خارجی شرکت کنیم ؟ قسمت اول


چگونه در نمایشگاه های خارجی شرکت کنیم ؟

راهنمای حضور موفق در نمایشگا های خارجی جهت صادرکنندگان ، تجار و بازرگانان کوچک و متوسط کشورهای در حال توسعه در نمایشگا های تجاری خارجی بین المللی
واژه های کلیدی: نمایشگاه خارجی،کسب و کار ، چگونگی حضور در نمایشگاه ، انتخاب نمایشگاه مناسب ، چگونه در نمایشگاه خارجی شرکت کنیم ؟ ، مراحل شرکت در نمایشگاه خارجی ، رزرو غرفه در نمایشگاه خارجی ، برای شرکت در نمایشگاه خارجی چه کنیم ،

قسمت اول :
نمایشگاه های صنعتی و خدماتی،  ابزار بسیار مهم در کسب و کار به شمار میروند . در نظرسنجی که از فعالان و افراد موفق در کسب و کار و بیزینس در کشور آلمان انجام گردیده است ، بیش از 86 % افراد موفق اعلام داشتند که حضور و شرکت در نمایشگاه های تجاری ، یکی از مهمترین راهکارها در فرآیند یافتن منابع ، تامین کالا و افزایش چشمگیر فروش محصولات می دانند و این موضوع نشان دهنده این هست که کسب و کار میان انسان ها انجام میگردد انسان ها علاقمندند که یکدیگر را ببینند و بشناسند تا با یکریگر تجارت کنند .
حضور در یک نمایشگاه تجاری خارجی به هیچ وجه کار مشکلی نیست ! اما باید توجه داشت که انجام یک حضور موفق و موثر ، نیازمند برنامه ریزی درست و اجرای دقیق خواهد بود . به خصوص برای شرکت های کوچک و متوسط (Small and Medium Size Enterprises) یا به اصلاح SMEs  که معمولا برای این دسته از فعالان کسب و کار ، برنامه ریزی جهت حضور در یک نمایشگاه خارجی به یک اتفاق وحشتناک سخت و دلهره آور تبدیل میشود.
نخستین حضور و شرکت در نمایشگاه بین المللی خارجی ، بسیار سخت میباشد . به دلیل اینکه شرکت ها به درستی نمیدانند چه چیزی باید به همراه خود داشته باشند ، چگونه و کجا باید ارائه بدهند ، چه اهدافی را دنبال کنند و در نهایت برای موفقیت در کجا بایست قرار بگیرند .

سایت سایت بانک اطلاعات نمایشگاه و تور « نما تور» ، مرجع تقویم و تورهای نمایشگاهی  در جهت آسان تر شدن حضور و مشارکت درنمایشگاه خارجی بین المللی ، برای شرکت هایی که برای مرتبه اول میخواهند در یک نمایشگاه خارجی شرکت کنند و با افرادی که برای بار چندم قصد حضور در نمایشگاه خارجی را دارند یک راهنما تهیه نموده است .
این مقاله برای کمک به تجار و بازرگانانی تهیه شده است  که قصد دارند برای اولین بار و یا برای حضور چندمین بار در یک نمایشگاه خارجی شرکت کنند و به دنبال کسب موفقیت و رسیدن به اهداف کسب و کار خود در نمایشگاه های خارجی هستند . راهنمای حضور در نمایشگاه خارجی توسط آقای کلاس کلمن Klass Koolman  در ماه می 2016 از سوی سازمان توسعه واردات کشور آلمان IPD منتشر گردیده است و به شرکت های کوچک کمک خواهد کرد تا روند حضور در نمایشگاه های خارجی را با موفقیت پشت سر بگذارند .

سایت بانک اطلاعات نمایشگاه و تور « نما تور» مرجع تقویم و تور نمایشگاهی ایران و جهان ، مطلب مراحل برنامه ریزی جهت حضور در نمایشگاه خارجی را در قسمت های مختلف دسته بندی و در سایت www.ahangeparvaz.com   ارائه خواهد نمود .

مقدمه
هدف از تدوین این راهنما ارایه نکات و راهنمایی های عملی به شرکت های کوچک و متوسط در جهت حضور موفق در نمایشگاه های تجاری خارجی و بین المللی است . تاکید راهنما حضور در نمایشگاه ، برای شرکت در نمایشگاه های تجاری اروپایی است و تلاش می کند تا بیزینس  شرکت های فعال در کشورهای در حال توسعه را که قصد توسعه کسب و کار خود از طریق صادرات به بازارهای اروپا دارند راهنمایی کند . در ابتدا به مقدمات تئوری حضور در نمایشگاه تجاری و اتخاذ تصمیم گیری جهت حضور در این نمایشگاه ها میپردازد . در راهنمای حضور در نمایشگاه، مباحثی پیرامون انواع مختلف نمایشگاه ها و چگونگی انتخاب نمایشگاه مناسب برای حضور در آن نمایشگاه ارائه می شود . تاکید اصلی این راهنما بر چگونگی برنامه ریزی و اجرای مرحله به مرحله حضور در نمایشگاه های تجاری خارجی بوده و در این راستا    توصیه هایی بسیار عملی و کاربردی برای شرکت در نمایشگاه های خارجی ارایه می نماید .راهنمای شرکت در نمایشگاه های خارجی با مطالب ارزشمندی در خصوص اقدامات پس از اتمام  نمایشگاه و ارزیابی دستاوردهای آن پایان می یابد . خواننده پس از مطالعه این راهنما شرکت در نمایشگاه ،  باید بتواند حضور در یک نمایشگاه تجاری خارجی را به خوبی برنامه ریزی و اجرا نماید .
تاریخ ایجاد: چهارشنبه 1 دي 1395
تاریخ انتشار: چهارشنبه 1 دي 1395
تعداد بازدید: 1020


 
 
تورهای مشابه
  • پرواز مستقیم به بارسلون با هواپیمایی ماهان از تیر ماه 1396 شروع شده است . شما ...
  • نمایشگاه EMO هانوفر نمایشگاه پیشرو صنعت جوشکاری در دنیا میباشد و معتبرترین نمایشگاه صنعت جوشکاری جهانی ...
  • بزرگترین و مهم ترین رویداد آسیا برای صنعت ساخت و ساز است.
  • The Premiere Exhibitions and Conferences for the International Tissue Industry سپتامبر 2016 Istanbul, Turkey
  • AYMOD 26-29 SEPT
  • اکتبر 2016
  • WOOD PROCESSING MACHINERY 2016
  • 22-26 Oct 2016
  • Yapi - Turkeybuild Ankara 20 - 23 October 2016 Yapi - Turkeybuild Izmir 03 - 06 November 2016
  • 13-16 اکتبر 2016

 
 
تبلیغات